همایش بین المللی بهبود مدیریت و نظام آموزشی ایران
اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش

 نخستین همایش بین المللی مدیریت آموزشی ایران در سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور وابسته به وزارت آموزش و پرورش اطلاع رسانی گردید ، متن فراخوان مقالات و پوستر همایش در پایگاه اینترنتی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور درج شده است.

پیام دبیر

 

با یاری پروردگار، همایش بین المللی مدیریت آموزشی توسط مرکز همایش­های بین المللی توسعه ایران در سال1395 برگزار می­گردد. در همایش مدیریت آموزشی 95 پنل ­ها، کارگاه­های آموزشی، سخنرانی ­های کلیدی توسط اساتید برجستۀ خارجی و داخلی در حوزه ­های مختلف ارائه خواهد شد.

همایش مدیریت آموزشی بستري براي علم جویان جوان و با تجربه فراهم می آورد که ايده‌ها و روش­هاي نوآورانه خود را در پيشرفت­ هاي اخير اين زمينه در سطوح ملي و بين­ المللي به اشتراک بگذارند. قطعا" همایش مذیریت آموزشی از طريق برقراري حلقه‌هاي ارتباطي ميان مفاهیم مختلف آموزشی ، به رشد و توسعه این حوزه سرعت بیشتری خواهد بخشید.

بنده به نمايندگي از کميته­ علمي و اجرايي همایش بین المللی مدیریت آموزشی خوشنودم که علاقمندان و متخصصین، اساتید و دانشجویان دانشگاه­های سراسرکشور در این عرصه را براي مشارکت در اين همایش مدیریت آموزشی دعوت نمايم، امیدوارم با حضور شما فرهیختگان در همایش بین المللی مدیریت آموزشی 1395 به تعامل و انتقال تجربه و ارتقا سطح علمی در جامعه آموزشی کشور بیفزاییم.

منتظر ديدار شما در همایش بین المللی مدیریت آموزشی 95 هستيم.

با سپاس و احترام

 

Image result for ‫تلگرام‬‎کانال تلگرامی رسمی کنگره بین المللی بهبود مدیریت و نظام آموزشی ایران

 

تماس با دبیرخانه

021-36621318

021-36621319

 

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com


مرکز همایش