همایش بین المللی بهبود مدیریت و نظام آموزشی ایران
اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش

 نخستین همایش بین المللی مدیریت آموزشی ایران در سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور وابسته به وزارت آموزش و پرورش اطلاع رسانی گردید ، متن فراخوان مقالات و پوستر همایش در پایگاه اینترنتی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور درج شده است.

سرپرست جدید مدیریت آموزش و پرورش دزفول معرفی شد

1 شهریور 1395

در آئینی با حضور مسئولان محلی از تلاش 42 ماهه غلامرضا نصرالله پور در سمت مدیریت آموزش و پرورش دزفول تجلیل و عبدالمحمد جرجانی به عنوان سرپرست جدید این مدیریت معرفی شد.

به نقل واحد تحقیقات نخستین همایش بین المللی مدیریت آموزشی ایران: فرماندار ویژه دزفول روز یکشنبه در آئین معارفه سرپرست جدید مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان در سالن ایثار ضمن تقدیر از تلاش مجموعه آموزش و پرورش گفت:نصرالله پور تلاش بسیاری در جهت پیگیری مسائل و مشکلات آموزش و پرورش انجام داد که جای تقدیر دارد.
حبیب اله آصفی افزود:آموزش و پرورش دزفول از جمله مدیریت های توسعه یافته استان خوزستان می باشد که این موفقیت ها به واسطه تلاش آموزگاران ، معلمان و مجموعه آموزش و پرورش حاصل شده است که می توان از این قابلیت ها در دیگر شهرها و استان ها الگوبرداری کرد.
وی ضمن آرزوی موفقیت برای سرپرست جدید مدیریت آموزش و پرورش دزفول ابراز امیدواری کرد حداکثر استفاده را از نشست های شورای آموزش و پرورش در جهت رفع مسائل و مشکلات آموزشی این شهرستان انجام دهد.
آصفی افزود:شهرستان دزفول در حوزه مردمی سرآمد استان و حتی کشور است و وجود صدها انجمن قرآنی،خیریه و نهادهای مردم نهاد نشانه این است که نظام شهروندی در این شهرستان بخوبی رشد یافته است.
معاون استاندار خوزستان گفت:امیدواریم با برقراری رابطه منطقی بتوان نقش دانش آموزان را در جامعه برجسته کرد.
غلامرضا نصرالله پور مدیر پیشین آموزش و پرورش دزفول نیز در این آئین آبروداری ، صبر در برابر مشکلات و پوشیدن گناهان را از جمله خصلت های نیکوی مومن برشمرد و گفت: هنگام ورود به این مسئولیت با خدا و شهدا میثاق بستم پایانی خوب در این مسئولیت داشته باشم که محقق شد.
وی افزود:از سال 92 در حالی که مسائل و مشکلات مالی فراوانی در آموزش و پرورش وجود داشت این مسئولیت را قبول کردم ولی با وجود مشکلات فراوان کارهای بسیاری با تلاش همه همکاران در این مجموعه انجام شد که حمایت و همکاری آنها قابل تقدیر است. 
وی ارتقای سطح کیفی آموزش و پرورش،ارتقای رتبه کنکور،رتبه بالای شورای آموزش و پرورش دزفول در چند سال اخیر،رتبه برتر پروژه مهر و کسب موفقیت هایی در طرح های جابربن حیان،تولید محتوا و درس پژوهی را از جمله موفقیت های چند سال اخیر دانست .
نصرالله پور اظهار کرد:در بخش خیرین از سال 74 تاکنون 18 جشنواره خیرین مدرسه ساز برگزار شده که پارسال با جمع آوری 144 میلیارد ریال و امسال با جمع آوری 165 میلیارد ریال شاهد بیشترین مشارکت خیرین در مدرسه سازی در این سالها بوده ایم.
وی توسعه مدارس علوم معارف را دیگر فعالیت های اخیر آموزش و پرورش دزفول عنوان کرد و گفت:سال گذشته نخستین مدرسه صدرا در دزفول افتتاح شد و امسال نیز مدرسه دخترانه صدرا و مدرسه علوم معارف (امین ) در دزفول افتتاح خواهد شد.
وی کسب مقام برتر استانی در بخش پژوهشی را از دیگر موفقیت های آموزش و پرورش دزفول دانست و گفت:در این سالها سعی بر این بوده بدون پرداختن به حاشیه به اهداف آموزش و پرورش بپردازیم که در این راستا نیز بنیاد برکت برای کمک به دانش آموزان بی بضاعت در دزفول اجرا شد و کمک های خوبی در این راستا برای کمک به دانش آموزان نیازمند جمع آوری شد.
مدیر سابق آموزش و پرورش دزفول ایجاد صندوق حمایت از بازنشستگان را از دیگر فعالیت های انجام شده خواند و گفت:درمانگاه فرهنگیان شماره 2 دزفول نیز در حال آماده سازی است و برای راه اندازی آزمایشگاه درمانگاه فرهنگیان نیز هشت میلیارد ریال هزینه شده است.
وی افزود:برای جلوگیری از پراکندگی مدیریت آموزش و پرورش دزفول برنامه توسعه اداره در دستور کار قرار گرفت که برای به ثمر نشستن کلیه این خدمات از تلاش مسئولان و همکاران تقدیر می شود.
نصرالله پور گفت:برخی تصمیم ها مانند قبولی درخواست بازنشستگی و انتقالی بر اساس تصمیم سازمانی انجام شد که امیدوارم همکاران کدورتی از اینجانب نداشته باشند .
وی با اشاره به اینکه در مدت خدمت اخلاق مداری را اساس کار خود دانسته و از شایعه دور بوده است گفت:در روزهای اخیر مطالبی در شبکه های اجتماعی در خصوص انتقال اینجانب به تهران منتشر شده که همه شایعه بوده و مستند نیست .
به گزارش ایرنا نصرالله پور ضمن تقاضای بخشش از همکاران برای جرجانی سرپرست جدید مدیریت آموزش و پرورش دزفول آرزوی موفقیت کرد.
عبدالمحمد جرجانی سرپرست جدید مدیریت آموزش و پرورش دزفول نیز در این آئین گفت: آموزش و پرورش متعلق به شخص خاصی نیست بلکه اساس و پایه توسعه کشور است و اگر آموزش و پرورش تقویت شود بسیاری از مشکلات حل می شود.
وی با بیان اینکه اگر فرهنگ ، پرورش و تربیت خوبی داشته باشیم کشوری توسعه یافته خواهیم داشت گفت:آموزش و پرورش به عنوان یک نهاد انسان ساز باید در تربیت دانش آموزان به درستی عمل کند .
جرجانی با بیان اینکه از مناطق محروم به ستاد مرکزی آموزش و پرورش راه یافته و با مشکلات و مسائل آموزشی در مناطق صعب العبور آشنا هستم افزود:قبول مسئولیت بخاطر حفظ نظام اسلامی است که با قطره قطره خون شهدا بنا شده است.
سرپرست جدید مدیریت آموزش و پرورش دزفول از کلیه دستگاه های اجرایی و همکاران ستادی آموزش و پرورش خواست در راستای تحقق اهداف این سازمان همکاری لازم را با وی داشته باشند.
در این آئین که با حضور معاون فرهنگی و پژوهشی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان ، فرماندار ، شهردار و رئیس شورای شهر دزفول برگزار شد از سه ساله و نیم تلاش غلامرضا نصرالله پور تقدیر و حکم سرپرستی عبدالمحمد جرجانی به عنوان سرپرست این مدیریت قرائت شد.
عبدالمحمد جرجانی پیش از این در سمت معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش دزفول مشغول بکار بود.
در این آئین از سوی شهرداری ،شورای شهر و دانشگاه علوم پزشکی دزفول با اهدای لوح از خدمات مدیر پیشین آموزش و پرورش دزفول تجلیل شد.
آموزش و پرورش دزفول با جمعیت دانش آموزی 74 هزار نفر از مدیریت های پیشرو در استان خوزستان است.برای مشاهده اندیشمندان رشته مدیریت آموزشی اینجا کلیک کنید.دبیرخانه تحقیقات نخستین همایش بین المللی مدیریت آموزشی ایران

منبع:ایرنا

کلمات کلیدی : آموزش عمومی ، آموزش عالی ، علم  ، پژوهش ، سیاستگذاری آموزشی ، فرآیندهای آموزشی ، نظارت ، راهنمایی ، نظام آموزشی  ، رهبری آموزشی ، کارآفرینی ، نظام های طبقه بندی ، آموزش ، مدیریت آموزش ، یافته های علمی ، اصول آموزشی ، نظریه های آموزشی ، مدیریت دانش ، دستاوردهای علمی ، اصول مدیریت آموزشی ، مدیریت عمومی ، کنترل در مدیریت آموزشی ، نظارت در مدیریت آموزشی ، مدیریت اسلامی ، نظام آموزش و پرورش ، برنامه ریزی آموزشی ، برنامه ریزی درسی ، یادگیری ، تدریس ، الگوی تدریس ، نظریه یادگیری ، یاددهی ، روش یاددهی ، روش یادگیری ، نیازسنجی آموزشی ، کیفیت آموزشی ، کیفیت آموزش ، اثربخشی آموزشی ، سیستم های مدیریت آموزشی ، مدرسین ، مدرس ، آموزش ضمن خدمت ، فناوری آموزشی ، کلاس ، فناوری پورتال ، برنامه های آموزشی ، آموزش و پرورش ، تعلیم و تربیت ، دانشگاه ، استاد ، امتحان ، آزمون ، نمره ، دانشجو ، آموزش ، مهارت ، تحقیق ، Educational Administration ، خدمات آموزشی ، مراکز آموزش ، آموزشگاه ها ، وزارت علوم ، سوادآموزی ، سازمان آموزشی ، همایش مدیریت آموزشی ، کنفرانس مدیریت آموزشی ، کنگره مدیریت آموزشی ، همایش ملی مدیریت آموزشی ، همایش بین المللی مدیریت آموزشی ، کنفرانس ملی مدیریت آموزشی ، کنفرانس بین المللی مدیریت آموزشی ، نخستین همایش بین المللی مدیریت آموزشی

 

 


612
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 

Image result for ‫تلگرام‬‎کانال تلگرامی رسمی کنگره بین المللی بهبود مدیریت و نظام آموزشی ایران

 

تماس با دبیرخانه

021-36621318

021-36621319

 

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com


مرکز همایش