همایش بین المللی بهبود مدیریت و نظام آموزشی ایران
اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش

 نخستین همایش بین المللی مدیریت آموزشی ایران در سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور وابسته به وزارت آموزش و پرورش اطلاع رسانی گردید ، متن فراخوان مقالات و پوستر همایش در پایگاه اینترنتی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور درج شده است.

الزامات مدیریت آموزشی در سازمان های اطلاعاتی امنیتی

10 شهریور 1395

به گزارش از واحد خبرمرکز همایش بین المللی مدیریت آموزشی ، پيشرفت و توسعه كشورها، سازمان‌ها و مؤسسات در پرتو علم و دانش، خلاقيت و نوآوري است. اگر یک سازمان اطلاعاتی بخواهد در صحنه رقابت با سایر سازمان‌های اطلاعاتی باقي بماند، می بایست دانش و مهارت كاركنان خود را به روز نماید و اين مهم در صورتی محقق می‌شود كه مدیران آموزشی، برنامه‌های آموزشي مدوّن و تخصصی را سرلوحه برنامه‌های خود قرار بدهند تا از روند پرشتاب تغييرات و ابداعات فناوری كه در سايه دانش بشري ممكن شده است، عقب نماند.
بنابراين سازمان‌های اطلاعاتی به لحاظ روند رو به پيشرفت علم و فنّاوري، لازم است به تناسب ظرفیت‌های موجود و مطلوب و رعایت فاکتورها و الزامات مدیریتی برای کارکنان، برنامه آموزشی داشته باشند.
این تحقیق با هدف احصاء و ارائه الزامات مدیریت آموزش در سازمان‌های اطلاعاتی صورت گرفته است. نوع تحقیق، کاربردی بوده و در گردآوری اطلاعات از روش‌های اسنادی و کتابخانه‌ای، مصاحبه و پرسش‌نامه استفاده شده است. محقق با تکیه بر منابع علمی و مبانی نظری موجود با استفاده از روش تحقیق توصیفی، ضمن مصاحبه با نخبگان و متخصصین حوزه آموزش در سازمان، الزامات و راهکارهای افزایش بهره‌وری مدیریت آموزش در سازمان‌های اطلاعاتی ـ امنیتی را احصاء و با ارسال پرسش‌نامه نظرات، اهمیت نتایج به دست آمده را با استفاده از آمار توصیفی، مورد آزمون قرار داده و ارزش گذاری نموده است. نتایج مؤید آن است که به منظور افزایش فرصت‌ها و اجرای مطلوب مأموریت‌های آموزشی در یک دستگاه اطلاعاتی و نیز کاهش آسیب‌ها، در چارچوب مناسبات آموزش، می بایست الزاماتی مد نظر مدیران آموزشی قرار گیرد که سه محور مهم تر آن به شرح ذیل می‌باشد:
1- تأکید بر آموزش باید به همراه پژوهش باشد

2- هماهنگی آموزش با فناوری موجود در دستگاه اطلاعاتی

3- تعیین اهداف آموزشی با بررسی نیازها و مشاغل دستگاه اطلاعاتی و دیدگاه متخصصان.


 

علم جویان گرامی،لطفا از محورهای همایش مدیریت آموزشی دیدن کنید.برای برخورداری از مزایا و گواهینامه علمی در این مرکز که افتخار برگزاری نخستین اجلاس جهانی شوراها و شهرداران را از آن خود کرده است ثبت نام کنید.

 

کلمات کلیدی

مدیریت، مدیریت آموزشی، آموزش، سازمان، سازمان‌های اطلاعاتی،آموزش عمومی ، آموزش عالی ، علم  ، پژوهش ، سیاستگذاری آموزشی ، فرآیندهای آموزشی ، نظارت ، راهنمایی ، نظام آموزشی  ، رهبری آموزشی ، کارآفرینی ، نظام های طبقه بندی ، آموزش ، مدیریت آموزش ، یافته های علمی ، اصول آموزشی ، نظریه های آموزشی ، مدیریت دانش ، دستاوردهای علمی ، اصول مدیریت آموزشی ، مدیریت عمومی ، کنترل در مدیریت آموزشی ، نظارت در مدیریت آموزشی ، مدیریت اسلامی ، نظام آموزش و پرورش ، برنامه ریزی آموزشی ، برنامه ریزی درسی ، یادگیری ، تدریس ، الگوی تدریس ، نظریه یادگیری ، یاددهی ، روش یاددهی ، روش یادگیری ، نیازسنجی آموزشی ، کیفیت آموزشی ، کیفیت آموزش ، اثربخشی آموزشی ، سیستم های مدیریت آموزشی ، مدرسین ، مدرس ، آموزش ضمن خدمت ، فناوری آموزشی ، کلاس ، فناوری پورتال ، برنامه های آموزشی ، آموزش و پرورش 


563
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 

Image result for ‫تلگرام‬‎کانال تلگرامی رسمی کنگره بین المللی بهبود مدیریت و نظام آموزشی ایران

 

تماس با دبیرخانه

02133699094

09193519331

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com


مرکز همایش