همایش بین المللی مدیریت آموزشی ایران
عضویت در خبرنامه مدیریت آموزشی ایران

اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش

 نخستین همایش بین المللی مدیریت آموزشی ایران در سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور وابسته به وزارت آموزش و پرورش اطلاع رسانی گردید ، متن فراخوان مقالات و پوستر همایش در پایگاه اینترنتی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور درج شده است.

آموزش

تماس با دبیرخانه همایش

021-36621318

021-36621319

 

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com

لزوم تبدیل شدن آموزش به یک دغدغه عمومی

24 شهریور 1395

 

به گزارش از مرکز برگزاری همایش بین المللی مدیریت آموزشی،معاون وزیر آموزش و پرورش بر لزوم تبدیل شدن
آموزش به یک دغدغه عمومی تاکید و خاطرنشان کرد: باید زمینه تحقق قوانین مربوط به شوراها به منظور رشد آگاهی‌های سیاسی و رونق اجتماعی بیش از گذشته فراهم شود. وی اضافه کرد: لزوم تحقق توسعه، وجود انسان‌هایی آموزش‌یافته است که این اصلی‌ترین وظیفه نهاد آموزش و پرورش در جامعه است. گُرد بررسی راهکار موجود در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش برای تقویت جایگاه شوراها را ضروری دانست و گفت: سیاست‌های وزارت آموزش و پرورش برای ساماندهی نیروی انسانی و توزیع اعتبارات استانی در قالب این شوراها محقق شود. معاون وزیر آموزش و پرورش اضافه کرد: باید رشد آموزش‌های فنی و حرفه‌ای زمینه ایجاد اشتغال پایدار در بین دانش‌آموزان را فراهم کند. در این جلسه پیام مشترک وزرای کشور و آموزش و پرورش به مناسبت سالروز تاسیس شوراهای آموزش و پرورش قرائت شد همچنین شهردار مشهد و فرماندار نیشابور به ترتیب گزارش‌های اقدامات صورت گرفته برای حمایت از آموزش و پرورش در مشهد و فعالیت‌های صورت گرفته در شهرستان به عنوان فرمانداری برتر را به جلسه ارائه دادند. همچنین معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیردولتی به نمایندگی از وزیر آموزش و پرورش، به دلیل تلاش‌های استاندار در خصوص برگزاری مستمر جلسات شورای آموزش و پرورش و عملکرد مطلوب در این حوزه که به کسب رتبه برتر خراسان رضوی در سطح کشور انجامید از استاندار خراسان رضوی با ارائه لوح، قدردانی کرد. علیرضا رشیدیان، استاندار خراسان رضوی نیز در این جلسه، با بیان اینکه بزرگترین سرمایه هر ملت فرزندان و آینده‌سازان آن است، عنوان کرد: سرمایه‌گذاری برای تعلیم و تربیت دانش‌آموزان تکلیف الهی تمام مسوولان و بخش‌های دولتی است. وی با اشاره به ظرفیت بی‌بدیل استان در حوزه خیران، افزود: با هم‌افزایی بخش خصوصی و خیران با دولت زمینه توسعه کمی و کیفی آموزش بیش از پیش فراهم می‌شود. استاندار خراسان رضوی تحقق نیکی و تقوا در جامعه در جهان دانش‌بنیان کنونی را منوط به همکاری تمام قشرهای مردمی دانست.

 

علم جویان گرامی،لطفا از محورهای همایش مدیریت آموزشی دیدن کنید.برای برخورداری از مزایا و گواهینامه علمی در این مرکز که افتخار برگزاری نخستین اجلاس جهانی شوراها و شهرداران را از آن خود کرده است ثبت نام کنید.

 

کلمات کلیدی:مدیریت، مدیریت آموزشی، آموزش، سازمان، سازمان‌های اطلاعاتی،آموزش عمومی ، آموزش عالی ، علم  ، پژوهش ، سیاستگذاری آموزشی ، فرآیندهای آموزشی ، نظارت ، راهنمایی ، نظام آموزشی  ، رهبری آموزشی ، کارآفرینی ، نظام های طبقه بندی ، آموزش ، مدیریت آموزش ، یافته های علمی ، اصول آموزشی ، نظریه های آموزشی ، مدیریت دانش ، دستاوردهای علمی ، اصول مدیریت آموزشی ، مدیریت عمومی ،مديريت ،همایش،راهبردي، پيش‌بيني فناوري، اجماع خبرگان، تحليل روند، چرخه‌ي عمر فناوري


299
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
مرکز همایش های بین المللی توسعه ایران