همایش بین المللی بهبود مدیریت و نظام آموزشی ایران
اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش

 نخستین همایش بین المللی مدیریت آموزشی ایران در سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور وابسته به وزارت آموزش و پرورش اطلاع رسانی گردید ، متن فراخوان مقالات و پوستر همایش در پایگاه اینترنتی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور درج شده است.

دانشگاه خوارزمی میزبان هیأت علمی و فناوری اتحادیه‌ اروپا

11 تیر 1396

مدیر دفتر همکاری‌های علمی بین المللی دانشگاه خوارزمی از حضور هیأت عالیرتبه‌ علمی– فناوری اتحادیه‌ اروپا در مراسم افتتاحیه‌ مرکز مطالعات اروپا در دانشگاه خوارزمی خبر داد.

 

‌ دکتر غلامرضا کریمی با اعلام این مطلب گفت: هیأت ۳۷ نفره از مسئولان علم و فناوری اتحادیه‌ اروپا و نمایندگان دانشگاه‌های اروپایی، در روزهای ۱۱ تا ۱۳ تیرماه در تهران حاضر هستند و یکی از برنامه‌های این هیأت، بازدید از مرکز مطالعات اروپا در دانشگاه خوارزمی است.

 

وی افزود: در حاشیه این بازدید، نشست همکاری‌های دانشگاه خوارزمی و اتحادیه‌ اروپا در زمینه مرکز مطالعات اروپا و همچنین نحوه‌ همکاری طرفین در خصوص کرسی مخاطرات محیطی و قطب مطالعات اروپا بررسی می‌شود.

 

سرپرست مرکز مطالعات اروپا گفت: کارگروه مشترک ایران و اتحادیه‌ اروپا که بالاترین سطح برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری کلان همکاری طرفین است، امروز یکشنبه ۱۱ تیرماه با حضور مقامات اروپایی و ایرانی و رؤسای دانشگاه‌های ایران در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تشکیل خواهد شد که دکتر سبحان‌اللهی رئیس دانشگاه خوارزمی در آن نشست در خصوص وضعیت مطالعات اروپایی در ایران سخنرانی خواهد کرد.

 

کریمی افزود: در روزهای ۱۲ و ۱۳ تیرماه کارگاه آموزشی با حضور مقامات اروپایی و ۱۰۰ تن از معاونان و مدیران بین‌الملل دانشگاه‌ها در تهران برگزار می‌شود که در آن در باره‌ی پروژه‌های مشترک تحقیقاتی و آموزشی و تبادل استاد و دانشجو و نحوه‌ی تکمیل تقاضا برای پروژه‌های اتحادیه‌ی اروپا گفتگو و تبادل نظر خواهد شد که هماهنگی کارگاه برنامه‌های «ژان مونه» در خصوص مطالعات اروپا به عهده مدیر مرکز مطالعات اروپای دانشگاه خوارزمی است.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه خوارزمی، که مرکز مطالعات اروپا در دانشگاه خوارزمی در دی‌ماه ۱۳۹۵ با مصوبه هیأت امنای دانشگاه تأسیس و آغاز به کار نموده و در حال حاضر،  فعالیت خود را در قالب چهار گروه پژوهشی، مطالعات راهبردی، مطالعات امنیت انسانی، مطالعات آب، انرژی و محیط زیست و همچنین مطالعات تکنولوژی نوین انجام می‌دهد.

منبع: ایسنا

برچسب ها : همایش ، همایش بین المللی ، معرفی همایش ، گواهی ، گواهی نامه ، کارشناسی ارشد ، دکترا،PHD، مقاله ، پوستر ، مجلات برتر ، فراخوان مقاله ، پایان نامه، جزوه های ارشد ، کنکور ارشد ، گواهی نامه کنگره ، گواهی نامه کنفرانس ، گواهی نامه همایش ، چاپ مقالات ،نخستین همایش بین المللی مدیریت آموزشی ایران


342
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 

Image result for ‫تلگرام‬‎کانال تلگرامی رسمی کنگره بین المللی بهبود مدیریت و نظام آموزشی ایران

 

تماس با دبیرخانه

021-36621318

021-36621319

 

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com


مرکز همایش