همایش بین المللی بهبود مدیریت و نظام آموزشی ایران
اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش

 نخستین همایش بین المللی مدیریت آموزشی ایران در سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور وابسته به وزارت آموزش و پرورش اطلاع رسانی گردید ، متن فراخوان مقالات و پوستر همایش در پایگاه اینترنتی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور درج شده است.

رییس امور آموزش و پرورش سازمان برنامه‌ و بودجه تشریح کرد آخرین روند پرداخت مطالبات «حق‌التدریسی‌ها» و «حق‌الزحمه امتحانات نهایی»

18 تیر 1396

رییس امور آموزش و پرورش سازمان برنامه‌ و بودجه آخرین روند پرداخت مطالبات فرهنگیان را تشریح کرد و گفت: از معوقات حق التدریسی‌ها تنها سه ماه باقی مانده است که باید تامین اعتبار کنیم.

 

علی الهیار ترکمن درباره آخرین وضعیت پرداخت مطالبات فرهنگیان گفت: از بهمن ماه سال 95 موضوع مطالبات و معوقات فرهنگیان به طور جدی‌تری مورد توجه قرار گرفت.

 

وی افزود: آموزش و پرورش فهرستی از مطالباتی که به افراد حقیقی و حقوقی داشت را در اختیار ما قرار داد که بر اساس آن، میزان مجموع مطالبات11 هزار میلیارد تومان بود.

 

رییس امور آموزش و پرورش سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه نحوه تامین اعتبار مورد نیاز برای پرداخت مطالبات را مورد بررسی قرار دادیم عنوان کرد: از این میزان توانستیم 65 درصد از اعتبار مورد نیاز برای پرداخت مطالبات اشخاص حقوقی یعنی آنچه که در قالب اجرای قوانین باید به اختیار فرهنگیان پرداخت می‌شد و همچنین 35 درصد مطالبات اشخاص حقیقی را تسویه کنیم.

 

اللهیار افزود: تاکنون 10 هزار و 750 میلیارد تومان از معوقات آموزش و پرورش تامین اعتبار شده و تنها دو مورد باقی مانده است که به حق‌التدریس معلمان شاغل و حق الزحمه امتحانات نهایی باز می گردد.

 

وی در برنامه تلویزیونی پرسشگر با بیان اینکه در جلسه‌ای با وزیر آموزش و پرورش مقرر شد پرداخت حق الزحمه امتحانات در اولویت قرار بگیرد گفت: 97 میلیارد تومان معوقه حق الزحمه امتحانات است که در روز 27خرداد ماه با ابلاغیه رسمی سازمان برنامه‌ و بودجه، تامین اعتبار صورت گرفته و واریز آن به حساب فرهنگیان جزو وظایف قانونی وزارت آموزش و پرورش است. از معوقات حق التدریسی‌ها هم سه ماه باقی مانده است که باید تامین اعتبار کنیم.

منبع: ایسنا

برچسب ها: همایش مدیریت آموزشی، همایش بهبود مدیریت آموزشی، همایش بهبود مدیریت و نظام آموزشی، سازمان، سازمان‌های اطلاعاتی،آموزش عمومی ، آموزش عالی ، علم  ، پژوهش ، سیاستگذاری آموزشی ، فرآیندهای آموزشی ، راهنمایی ، نظام آموزشی  ، رهبری آموزشی ، کارآفرینی ، آموزش ، مدیریت عمومی ،مديريت ،همایش،راهبردي، پيش‌بيني فناوري

 


435
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 

Image result for ‫تلگرام‬‎کانال تلگرامی رسمی کنگره بین المللی بهبود مدیریت و نظام آموزشی ایران

 

تماس با دبیرخانه

021-36621318

021-36621319

 

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com


مرکز همایش