همایش بین المللی بهبود مدیریت و نظام آموزشی ایران
اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش

 نخستین همایش بین المللی مدیریت آموزشی ایران در سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور وابسته به وزارت آموزش و پرورش اطلاع رسانی گردید ، متن فراخوان مقالات و پوستر همایش در پایگاه اینترنتی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور درج شده است.

نقش وزارتخانه آموزش و پرورش در توسعه همه جانبه کشور بی‌بدیل است

1 شهریور 1396

نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اگرچه نقش همه وزارتخانه‌ها در توسعه همه جانبه کشور با اهمیت است، اما در حقیقت نقش وزارت آموزش و پرورش به عنوان کارخانه انسان ساز کشور از اهمیت بی‌بدیلی برخوردار است.

 

عبدالحمید خدری طی نطق پایان دستور خود در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی گفت: ضرورت پرداختن ارتقاء کیفیت آموزشی در مقاطع مختلف تحصیلی حل مشکلات جمع عظیمی از معلمان و مربیان حق التدریسی که سالیان مدیدی است به رغم محروم بودن از شرایط مساعد خدمت تمام همت خویش را بر طبق اخلاص ارزانی داشته‌اند، از تکالیف و اولویت‌های این وزارتخانه است.

 

وی در خصوص تغییر فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: ضمن تشکر از نیروهای امنیتی جهت برقراری امنیت مراتب گلایه شدید خود را از سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی به دلیل جابجایی فرمانده انتظامی استان بوشهر اعلام می کنم. در حالی که مجمع نمایندگان استان، استاندار و ائمه جمعه اتفاق گزینه بومی را که حساسیت‌های استان را به خوبی می‌داند و شرایط منطقه را می‌شناسد، بر گزینه‌های دیگر، مناسب‌تر می‌دانند حداقل انتظار این بود در فرآیند انتخاب رئیس جدید گزارش داده می‌شد و توصیه می‌کنم در تصمیم اتخاذ شده تجدید نظر شود.

 

وی در ادامه و خطاب به مسئولین گفت: همه کشور از مواهب و مزایای بوشهر استفاده می‌کنند، اما انتظار مردم این است که سهمشان از صنایع عظیم چیزی جز استشمام بوی تند گاز و دود حاصل از سوختن مواد هیدروکربن باشد و حقشان چیزی بیش از باران‌های اسیدی است که غیر از نابودی پوشش گیاهی منطقه آلودگی مرگبار آب و خاک را هم همراه دارد.

 

خدری ادامه داد: کافی است از ساکنان منطقه پارس جنوبی و مناطق نزدیک آن باشید و به یکی از مراکز انتقال خون مراجعه کنید. آیا رواست و با عدالت و انصاف و وجدان سازگاری دارد که مصائب و گرفتاری‌های پارس جنوبی از آن ما باشد و مواهب آن به دیگران برسد؟ البته ما هم قبول داریم که صنایع و تاسیسات ملی است و به همه ملت ایران تعلق دارد، اما سوال این است که آیا مردم استان بوشهر جزو ملت ایران نیستند؟

 

وی افزود: خواسته ما این است که در تقسیم مواهب استان بوشهر ما را هم جزء مردم ملت ایران بدانید و آیا رواست جوانان منطقه ما به جای آنکه وزش نسیم امید و تلاش را احساس کنند، بوی ذرات معلق را احساس کنند؟ قابل تحمل نیست این استان کوچک با این همه سرمایه خدادادی موجب بی مهری و کم لطفی قرار گیرد و در محرومیت دست و پا بزند و آمار بیکاری در این استان بالا باشد و سواحل زیبای استان بوشهر با یک توجه ویژه ضمن ایجاد اشتغال می‌تواند باعث توسعه گردشگری شود.

منبع: ایسنا


476
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 

Image result for ‫تلگرام‬‎کانال تلگرامی رسمی کنگره بین المللی بهبود مدیریت و نظام آموزشی ایران

 

تماس با دبیرخانه

02133699094

09193519331

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com


مرکز همایش