همایش بین المللی بهبود مدیریت و نظام آموزشی ایران
اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش

 نخستین همایش بین المللی مدیریت آموزشی ایران در سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور وابسته به وزارت آموزش و پرورش اطلاع رسانی گردید ، متن فراخوان مقالات و پوستر همایش در پایگاه اینترنتی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور درج شده است.

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران خبر داد؛ اختصاص دو خط ویژه در مراکز معاینه فنی به سرویس مدارس

11 شهریور 1396

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از اختصاص دو خط معاینه فنی در مراکز شقایق و الغدیر به سرویس مدارس به صورت ویژه جهت پذیرش این خودروها در خارج از نوبت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سید نواب حسینی منش با اشاره به اهمیت انجام معاینه فنی این خودروها و الزام داشتن معاینه فنی برای اخذ مجوز سرویس مدارس گفت:این خودروها به صورت ویژه و با حساسیت بیشتری در مراکز از لحاظ ایمنی مورد کنترل و ارزیابی قرار می گیرد و از مدارس و بالاخص اولیای دانش آموزان تقاضا می شود جهت حفظ سلامت فرزندان  خود حتما از سرویس مدارس دارای گواهی معاینه فنی استفاده کرده و به شدت در این خصوص حساسیت های لازم را لحاظ کنند، بدون تردید اخذ معاینه فنی این خودروها به منزله داشتن حداقل ایمنی های مورد نیاز تردد است.

 

مدیرعامل ستاد معاینه فنی در خصوص راه اندازی سامانه پاسخگو ۴۱۷۸۷ گفت: بنابر نیاز سنجی انجام شده و درخواست شهروندان این مجموعه جهت پاسخگویی بهتر به شهروندان و ارتقاء کیفی سطح ارائه خدمات در راستای مشتری مداری نسبت به راه اندازی این سامانه پاسخگو اقدام کرده است . در مراکز معاینه فنی با شلوغی مراکز به دلیل مشغله های اجرائی کار در بعضی موارد پاسخگویی مناسبی به تمامی تماس ها امکان پذیر نیست به همین واسطه این سامانه راه اندازی و شهروندان می توانند علاوه بر تماس با مراکز از این سامانه پاسخگو نیز جهت دریافت پاسخ سوالات خود استفاده کنند.

 

وی در خصوص وضعیت مراجعات به مراکز افزود: در حال حاضر به مراکز معاینه فنی ۱۳ گانه شهر تهران روزانه در حدود ۴هزار دستگاه خودرو مراجعه می کند که با توجه به افزایش ساعات کاری بعضی از مراکز و باز بودن آنها در ایام تعطیل توزیع مراجعات بسیار مناسب و این مراجعین به طور متوسط در کمتراز ۴۰ دقیقه می توانند نسبت به اخذ معاینه فنی خودروی خود اقدام کنند .

 

وی همچنین به شهروندان توصیه کرد قبل از مراجعه به مراکز جهت مدیریت زمان عدد ۱ را به سامانه پیامکی ۲۰۰۰۱۱۲ ارسال و از آخرین وضعیت مدت انتظار و طول صف مطلع شوند و خلوت ترین مرکز را برای انجام معاینه فنی خودرو خود انتخاب کنند.

 

حسینی منش در ارتباط با افزایش مراجعات در پایان شهریور ماه گفت: با توجه  به افزایش حجم سفر در شهریور ماه به تبع مراجعات مراکز روند صعودی خواهد داشت در این ارتباط نیز تمهیدات لازم جهت مدیریت طول صف در مراکز انجام شده و در صورت نیاز ساعت کاری مراکز افزایش خواهد یافت و جای هیچگونه نگرانی برای شهروندان در خصوص معطلی زیاد در صف های معاینه فنی وجود نخواهد داشت.

منبع: مهر


455
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 

Image result for ‫تلگرام‬‎کانال تلگرامی رسمی کنگره بین المللی بهبود مدیریت و نظام آموزشی ایران

 

تماس با دبیرخانه

02133699094

09193519331

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com


مرکز همایش