همایش بین المللی بهبود مدیریت و نظام آموزشی ایران
اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش

 نخستین همایش بین المللی مدیریت آموزشی ایران در سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور وابسته به وزارت آموزش و پرورش اطلاع رسانی گردید ، متن فراخوان مقالات و پوستر همایش در پایگاه اینترنتی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور درج شده است.

پیام وزیر به مناسبت بازگشایی مدارس ؛ آموزش و پرورش مولد سرمایه های ارزشمند انسانی است

30 شهریور 1396

وزیر آموزش و پرورش به مناسبت بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید 97-96، در پیامی گفت: آموزش و پرورش به عنوان عامل مولد سرمایه های ارزشمند انسانی است.

سید محمد بطحایی آمده است : ماه مهر و همزمانی آن با محرم حسینی (ع)، پیام جوانمردی ، آزادگی ، عدالت ‌طلبی و حقیقت ‌جویی را برای نسل نوجوان و جوان ایران اسلامی به ارمغان می‌آورد.

وزیر آموزش و پرورش افزود: تعلیم و تربیت کودکان و نوجوانان از دیرباز در فرهنگ غنی دینی و ملی ما واجد والاترین جایگاه بوده و در جهان معاصر هم آموزش و پرورش به‌ عنوان عامل مولد سرمایه‌های ارزشمند انسانی و محور توسعه پایدار تلقی شده و از نقشی شگرف در رشد و پیشرفت همه‌ جانبه جوامع برخوردار است.

وی اظهار کرد: رهبر فرزانه انقلاب نیز آینده کشور را مرهون تلاش امروز آموزش و پرورش دانسته و رییس جمهوری، مدرسه را خانه امید دولت و مردم و آموزش و پرورش را بنیادی‌ ترین و مهم ‌ترین بخش توسعه کشور معرفی می‌کند.

وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: در دولت تدبیر و امید برآنیم تا در پرتو این حمایت‌های اصولی و مشارکت آحاد مردم و همکاری همه دستگاه‌ها از طریق «تحول در متن برنامه‌ها» و «تغییر در شیوه مدیریت آموزش و پرورش» ، به مطالبه ملی ایجاد تحول بنیادین در دستگاه تعلیم و تربیت پاسخ دهیم.

وی گفت: از معلمان فرهیخته و مدیران دلسوز به‌ عنوان عزیزترین سرمایه‌های کشور صمیمانه می‌خواهم ؛ در تربیت نسلی متعهد به ارزش‌های دینی و ملی، دارای تفکر انتقادی و صبور در گفت و گو، واجد روحیه انقلابی و سرزنده و بانشاط، دلسوزانه بکوشند.

بطحائی افزود: از دانش آموزان گرامی و فرزندان عزیزم می‌خواهم قدردان فرصت‌ها بوده و در کمال ادب و احترام ، خوشه چین دانش و علم معلمان خوب خود باشند.

وزیر آموزش و پرورش از اولیاء دانش آموزان خواسته همچون گذشته با مشارکت فکری در امور مدرسه یاریگر معلمان و مربیان فرزندان خویش باشند.

منبع: ایرنا


424
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 

Image result for ‫تلگرام‬‎کانال تلگرامی رسمی کنگره بین المللی بهبود مدیریت و نظام آموزشی ایران

 

تماس با دبیرخانه

02133699094

09193519331

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com


مرکز همایش