همایش بین المللی بهبود مدیریت و نظام آموزشی ایران
اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش

 نخستین همایش بین المللی مدیریت آموزشی ایران در سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور وابسته به وزارت آموزش و پرورش اطلاع رسانی گردید ، متن فراخوان مقالات و پوستر همایش در پایگاه اینترنتی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور درج شده است.

مهلت ثبت نام کنکور 97 تمدید شد

9 بهمن 1396

تهران- ایرنا- مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام داوطلبان شرکت در آزمون سراسری 97 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی تا ساعت 24 روز چهارشنبه، 11 بهمن ماه خبر داد.

حسین توکلی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاه ایرنا افزود: مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون سراسری 97 تا ساعت 24 امروز، هشتم بهمن ماه بود که به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای داوطلبانی که تاکنون در این آزمون ثبت نام نکردند، تا به مدت سه روز تمدید شد.
وی با بیان اینکه تاکنون 707 هزار و 909 داوطلب برای شرکت در این آزمون ثبت نام کرده اند، به داوطلبان توصیه کرد با توجه به مهلت زمانی تمدید شده برای ثبت نام به سامانه سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.orgمراجعه کنند.
مشاور عالی سازمان سنجش افزود: داوطلبان پس از تکمیل تقاضانامه اینترنتی ثبت نام و ارسال عکس و پس از دریافت شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام خود، می توانند در قسمت مشاهده و چاپ اطلاعات ثبت نامی، اطلاعات خود را مشاهده و از آن پرینت تهیه کنند.
آزمون سراسری سال 1397 برای دوره های روزانه، شبانه، پردیس های خودگردان، موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و کد رشته های دانشگاه آزاد اسلامی در روزهای پنجشنبه و جمعه، هفتم و هشتم تیرماه 97 در حوزه های امتحانی سراسر کشور برگزار خواهد شد.
نتیجه اولیه آزمون سراسری سال آینده به صورت کارنامه تنظیم می شود و در دهه دوم مرداد ماه 97 بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

irna


521
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 

Image result for ‫تلگرام‬‎کانال تلگرامی رسمی کنگره بین المللی بهبود مدیریت و نظام آموزشی ایران

 

تماس با دبیرخانه

02133699094

09193519331

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com


مرکز همایش